TR EN

TEKLİFLER & CLUB CARD

Otelimizin lüks dünyasına hoş geldiniz! Misafirlerimize unutulmaz bir deneyim sunmanın ve sevdiklerinizin veya iş arkadaşlarınızın özel anılar biriktirmelerine yardımcı olmanın en mükemmel yolu, özel hediye kartlarımızı keşfetmektir. Sunduğumuz üç farklı hediye kartı, farklı beklentilere ve ihtiyaçlara uygun bir tatil deneyimi sunmak üzere özenle hazırlandı.

Hediye kartlarımız, sadece bir tatil hediyesi değil, aynı zamanda özel anılar biriktirmenin kapısını aralar. Her bir kart, otelimizin misafirperverliğini ve lüksünü yaşama fırsatı sunar.

Bu hediye kartları, sadece lüks bir konaklama deneyiminden çok daha fazlasını sunar. Restoranlarımızda lezzetli yemeklerin tadını çıkarabilir, spa hizmetleri ile rahatlayabilir ve otelimizin sunduğu etkinlikler ve aktivitelerle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Siz de sevdiklerinize veya iş arkadaşlarınıza bu özel deneyimi hediye ederek, onları şımartabilir ve hayatlarının en özel anılarından birini yaşamalarına yardımcı olabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek ve hediye kartı satın almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

HEDİYE KARTLARI

Siz de sevdiklerinize veya iş arkadaşlarınıza bu özel deneyimi hediye ederek, onları şımartabilir ve hayatlarının en özel anılarından birini yaşamalarına yardımcı olabilirsiniz.

GIFT SILVER

Keşfet

GIFT GOLD

Keşfet

GIFT PLATINUM

Keşfet

ÜYELİK KARTLARI

Unutulmaz bir konaklama ve lüksün tadını çıkarmak için Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport, Mövenpick Istanbul Asia Club Card Üyelikleri ile ayrıcalıklı bir dünyaya katılın.

SILVER

Keşfet

GOLD

Keşfet

PLATINUM

Keşfet