TR EN

Botanica Spa & Wellness Center

Alpler’den ilham alan sağlıklı yaşam çözümlerini şık ve güncel bir ortamda misafirlerimize sunmaktadır. 'Well-being' kavramının yanı sıra, Alpler'in ferahlatıcı atmosferi ve dağlardaki mevsimsel değişikliklerden esinlenilerek taş, ağaç, su ve bitki örtüsü gibi doğanın kaynakları ile iç tasarımı oluşturulmuştur. İyi bir egzersiz yapmak veya kapalı havuzun keyfini çıkarmak için kendinize zaman ayırın.

“Well-being” konsepti ile klasik spa, hamam, cilt ve vücut bakımları alanında profesyonel yabancı ve yerli uzmanlar tarafından misafirlerimize sunulmaktadır. Toplam 11 masaj odasının yanı sıra spada yer alan 4 Türk hamamında kişiye özel hizmetlere ek olarak gruplara özel aktiviteler de sunulmaktadır.

Fitness alanı, tüm spor aktivitelerini, kardiyo makinelerini, çok işlevli fitness ekipmanlarını kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. Özel/grup dersi ve stüdyo aktiviteleri ile deneyimli eğitmenler hizmet vermektedir. Botanica Spa & Wellness, Pilates, Spinning ve Yüzme eğitimleri için olanaklar sunmaktadır.